logo
PEGAS TOUR
CESTOVNÁ KANCELÁRIA
 
Zákaznícka linka
032/ 7444 473
 
ČESKÁ REPUBLIKA - Ostrožská Nová Ves

vyberte hotelový komplex

SIRNATÉ LÁZNĚ***  | 
 
 

 hotelový komplex   SIRNATÉ LÁZNĚ***  

 
POLOHA: kúpeľný rezort Sirnaté Lázně sa nachádzajú v srdci Moravského Slovácka, cca 8 km od Uherského Hradiště. Kúpele sú umiestnené v pokojnom prostredí kúpeľného lesoparku, v ktorom sa nachádza kolonáda s obchodmi, kaviareň, slnečné terasy a multifunkčný športový areál. Rezort poskytuje ubytovanie v troch budovách – v hlavnom hoteli, v ktorom sú sústredené všetky služby a depandansových vilách Vlasta a Šárka vzdialených cca 80 m od hlavného hotela.
VYBAVENIE HOTELA: recepcia so vstupnou halou, doplnkový predaj na recepcii, reštaurácia s kaviarňou, výťah, Wi-Fi, kompletná balneoprevádzka, ordinácie lekárov a zdravotníckeho personálu, bazén, whirlpool, sauna, telocvičňa, požičovňa bicyklov (za poplatok), parkovisko (za poplatok).
IZBY: dvojlôžkové izby, sprcha s WC, TV, telefón, Wi-Fi, chladnička (v izbách hlavného hotela), balkón (za príplatok).

TYPY POBYTOV:
Pobyt pre seniorov: 7 x ubytovanie, 7 x plná penzia, vstupné vyšetrenie, 7 procedúr stanovených lekárom, voľný vstup do bazénu a whirlpool, župan. Bonus: 1 x darčekový kúpeľný balíček. Odporúčané procedúry: sírne kúpele, klasické masáže, parafínové a rašelinové zábaly.
Kúpele na skúšku: 7 x ubytovanie, 7 x plná penzia, vstupné vyšetrenie, 9 procedúr stanovených lekárom, voľný vstup do bazénu a whirlpool, župan. Bonus: 1 x transfer do Uherského Hradišťa. Odporúčané procedúry: sírne a prísadové kúpele, masáže a zábaly, kryoterapia.
Komplexná kúra: 7 x ubytovanie, 7 x plná penzia, vstupné vyšetrenie, 18 procedúr stanovených lekárom, voľný vstup do bazénu a whirlpool, župan. Bonus: 2 x kúpeľné oblátky. Liečebný plán: procedúry stanovuje kúpeľný lekár na základe vstupného vyšetrenia a zdravotného stavu klienta, odporúčaná dĺžka pobytu je 14 nocí, po 2-týždennom pobyte je záverečné vyšetrenie.
Liečba lupienky: 7 x ubytovanie, 7 x plná penzia, lekárske vyšetrenie a konzultácia s dermatológom, 20 procedúr stanovených lekárom, voľný vstup do bazénu a whirlpool, župan. Bonus: 1 x krém Sinova. Liečebný plán: procedúry stanovuje kúpeľný lekár na základe vstupného vyšetrenia a zdravotného stavu klienta, odporúčaná dĺžka pobytu je 14 nocí, po 2-týždennom pobyte je záverečné vyšetrenie.
 
Strava : plná penzia; raňajky – formou bufetu, obedy a večere – výber z menu.
Okolie : pútnické miesto Velehrad, zámok Buchlovice, hrad Buchlov, zámok Milotice, Uherské Hradiště, Uherský Brod, kúpele Luhačovice, Baťov kanál, ZOO a zámok Lešná.
 
V prípade záujmu o cenovú ponuku nás prosím kontaktujte e-mailom na office@pegastour.sk alebo telefonicky na čísle 032/7444 473.
 
 
V cene:
• 7 x ubytovanie • 7 x plná penzia • bazén • procedúry podľa typu pobytu • DPH.  
 
Možné príplatky:
• cestovné poistenie typ A1 +2,50 €/osoba/deň resp. cestovné poistenie typ A1 PANDEMIC +4,- €/osoba/deň • parkovisko +20,- CZK/auto/deň - platba na mieste.  
 
Povinné príplatky:
• pobytová taxa 20,- CZK/osoba/noc - platba na mieste.