logo
PEGAS TOUR
CESTOVNÁ KANCELÁRIA
 
Zákaznícka linka
032/ 7444 473
 
ČESKÁ REPUBLIKA - Kuřim

vyberte hotel

KASKÁDA**** | 
 
 

 hotel   KASKÁDA**** 

 
POLOHA: hotel Kaskáda sa nachádza medzi mestom Kuřim a obcou Jinačovice, cca 15 km od centra Brna (cca 20 min. jazdy). Obľúbená rekreačná destinácia Brnenskej priehrady je dosiahnuteľná za 8 min. (cca 6 km). Hotel je súčasťou rekreačno – športového areálu Golf Rezort Brno a ponúka svojim hosťom dokonalú pohodu a pokojnú atmosféru. Ubytovanie je zabezpečené v luxusných a priestranných hotelových bungalovoch v prírode.
VYBAVENIE HOTELA: recepcia, reštaurácia, lobby bar, salónik Cadentes, kongresové priestory, wellness (bazén, fínska sauna, parná sauna), masáže (za poplatok), vonkajšie detské ihrisko, Wi-Fi, bowling, stolný tenis, stolný futbal, golfový simulátor (za poplatok), parkovisko.
IZBY: dvojlôžkové izby Štandard s možnosťou jednej resp. dvoch prísteliek - sprcha s WC, fén, TV so satelitom, telefón, minibar, trezor, Wi-Fi, župan, klimatizácia (za príplatok), terasa; zrekonštruované dvojlôžkové izby Deluxe s možnosťou jednej prístelky – sprcha s WC, TV so satelitom, fén, telefón, minibar, trezor, Wi-Fi, župan, klimatizácia; apartmán - spálňa s manželskou posteľou, obývacia miestnosťou s rozkladacím gaučom pre 2 osoby a plne zariadeným kuchynským kútom, sprcha s WC, fén, TV so satelitom, telefón, minibar, trezor, Wi-Fi, župan, terasa.
 
Strava : raňajky - formou bufetu.
Okolie : aquapark Wellness Kuřim, hrad Veveří, Zoologická záhrada Brno, hrad Špilberk, Moravský kras
Naša mienka : Hotel ponúka kvalitné ubytovanie v blízkosti Brna spojené s golfom, prechádzkami v prírode a celodennou relaxáciou.
 
V prípade záujmu o cenovú ponuku nás prosím kontaktujte e-mailom na office@pegastour.sk alebo telefonicky na čísle 032/7444 473.
 
 
V cene:
• ubytovanie • raňajky • vstup do wellness centra • Wi-Fi • parkovanie • DPH  
 
Možné príplatky:
• cestovné poistenie typ A1 +2,50 €/osoba/deň resp. cestovné poistenie typ A1 PANDEMIC +4,- €/osoba/deň  
 
Povinné príplatky:
• pobytová taxa cca 20,- CZK/osoba/noc - platba na mieste.  
 
Hotel používa dynamické ceny, všetky ceny je potrebné vyžiadať. Orientačná cena ubytovania s raňajkami od 40,-€/osoba/noc v dvojlôžkovej izbe Štandard.