logo
PEGAS TOUR
CESTOVNÁ KANCELÁRIA
 
Zákaznícka linka
032/ 7444 473
 
ČESKÁ REPUBLIKA - Ostravice

vyberte hotel

GREEN INN**** | 
 
 

 hotel   GREEN INN**** 

 
POLOHA: hotel Green Inn je umiestnený v samotnom srdci Beskýd. Láka svojimi fascinujúcimi výhľadmi na rozsiahle pohorie a jeho dominantu Lysú Horu. Hotel leží priamo v golfovom rezorte Golf & Ski Resort Ostravice. Vďaka tomu neoddeliteľnú súčasť areálu tvorí osemnásťjamkové majstrovské golfové ihrisko. Ubytovanie je zabezpečené v siedmich samostatných hotelových drevených bungalovoch, ktoré sú súčasťou hotelového komplexu. 
VYBAVENIE HOTELA:  recepcia, reštaurácia s otvoreným krbom, konferenčné priestory, wellness centrum, parkovanie, wifi, detské ihrisko, trezor, 
IZBY: dvojlôžkové izby Štandard. Izby majú sprchu s WC, minibar, trezor, SAT TV, telefón, wifi, župan, zabudovaný sušič vlasov, terasa (za príplatok); dvojlôžkové izby Deluxe niektoré s možnosťou prístelky - sprcha s WC, minibar, trezor, SAT TV, telefón, wifi, župan, zabudovaný sušič vlasov, balkón; dvojlôžkové izby Superior - sprcha s WC, SAT TV, telefón, minibar, trezor, wifi, župan, vysoké matrace pre kvalitnejší spánok, značková kozmetika v kúpeľni, individuálne ovládaná vzduchotechnika, zvukovo izolované izby, exkluzívna poloha izieb blízko klubu, niektoré izby majú kuchynku s vybavením; dvojlôžkové apartmány Deluxe - sprcha s WC, SAT TV, telefón, minibar a trezor, wifi, župan, vysoké matrace pre kvalitnejší spánok, značková kozmetika v kúpeľni, individuálne ovládaná vzduchotechnika, zvukovo izolované izby, kuchynka s vybavením, obývací priestor, exkluzívna poloha izieb blízko klubu, priestranná terasa.
 
Strava : raňajky - formou bufetu
Naša mienka : Hotel svojím vzhľadom nadväzuje na okolitú krajinu a dáva tak prísľub príjemnému pohodliu a kvalitnému relaxu pre každého, kto hľadá pokoj od rušného veľkomesta.
 
Jedno dieťa 0-6 rokov bez nároku na lôžko ZDARMA.
 
V cene:
• ubytovanie • raňajky • vstup do wellness centra na 1,5 hod. • wifi • parkovanie • DPH  
 
Možné príplatky:
• cestovné poistenie typ A1 +2,50 €/osoba/deň resp. cestovné poistenie typ A1 PANDEMIC +4,- €/osoba/deň  
 
Povinné príplatky:
• pobytová taxa cca 20,- CZK/osoba/noc - platba na mieste.  
 
Hotel používa dynamické ceny, všetky ceny je potrebné vyžiadať. Orientačná cena ubytovania s raňajkami od 35,-€/osoba/noc v dvojlôžkovej izbe Štandard.