logo
PEGAS TOUR
CESTOVNÁ KANCELÁRIA
 
Zákaznícka linka
032/ 7444 473
 
ČESKÁ REPUBLIKA - Ostravice

vyberte hotel

GREEN INN**** | 
 
 

 hotel   GREEN INN**** 

 
POLOHA: hotel Green Inn je umiestnený v samotnom srdci Beskýd. Láka svojimi fascinujúcimi výhľadmi na rozsiahle pohorie a jeho dominantu Lysú Horu. Hotel leží priamo v golfovom rezorte Golf & Ski Resort Ostravice. Vďaka tomu neoddeliteľnú súčasť areálu tvorí osemnásťjamkové majstrovské golfové ihrisko. Ubytovanie je zabezpečené v siedmich samostatných hotelových domoch, ktoré sú súčasťou hotelového komplexu.
VYBAVENIE HLAVNÉHO HOTELA (KLUBU): recepcia, reštaurácia, terasa, konferenčné priestory, trezor, Wi-Fi, wellness centrum, masáže (za poplatok), detské ihrisko, parkovisko.
IZBY: dvojlôžkové izby Štandard - sprcha s WC, TV so satelitom, fén, telefón, minibar, trezor, Wi-Fi, župan, terasa (za príplatok); dvojlôžkové izby Deluxe s možnosťou jednej prístelky - sprcha s WC, TV so satelitom, telefón, minibar, trezor, Wi-Fi, župan, balkón; dvojlôžkové izby Superior - sprcha s WC, TV so satelitom, telefón, minibar, trezor, Wi-Fi, župan, značková kozmetika v kúpeľni, individuálne ovládaná vzduchotechnika, zvukovo izolované izby, exkluzívna poloha izieb blízko klubu, niektoré izby majú kuchynku s vybavením; dvojlôžkové apartmány Deluxe - sprcha s WC, TV so satelitom, telefón, minibar, trezor, Wi-Fi, župan, značková kozmetika v kúpeľni, individuálne ovládaná vzduchotechnika, zvukovo izolované izby, kuchynka s vybavením, obývací priestor, exkluzívna poloha apartmánov blízko klubu, priestranná terasa.
 
Strava : raňajky - formou bufetu
Okolie : Satinské vodopády, Aquapark Olešná, hrad Hukvaldy, Tropic Hukvaldy, vyhliadka Raškův kámen, Valašské múzeum v prírode
Naša mienka : Hotel svojím vzhľadom nadväzuje na okolitú krajinu a dáva tak prísľub príjemnému pohodliu a kvalitnému relaxu pre každého, kto hľadá pokoj od rušného veľkomesta.
 
V prípade záujmu o cenovú ponuku nás prosím kontaktujte e-mailom na office@pegastour.sk alebo telefonicky na čísle 032/7444 473.
 
Jedno dieťa 0-6 rokov bez nároku na služby ZDARMA.
 
V cene:
• ubytovanie • raňajky • vstup do wellness centra (90 minút) • Wi-Fi • parkovanie • DPH  
 
Možné príplatky:
• cestovné poistenie typ A1 +2,50 €/osoba/deň resp. cestovné poistenie typ A1 PANDEMIC +4,- €/osoba/deň  
 
Povinné príplatky:
• pobytová taxa cca 20,- CZK/osoba/noc - platba na mieste.  
 
Hotel používa dynamické ceny, všetky ceny je potrebné vyžiadať. Orientačná cena ubytovania s raňajkami od 35,-€/osoba/noc v dvojlôžkovej izbe Štandard.