logo
PEGAS TOUR
CESTOVNÁ KANCELÁRIA
 
Zákaznícka linka
032/ 7444 473
 
SLOVENSKO - Turčianske Teplice

vyberte hotel

LIEČEBNÉ DOMY VEĽKÁ FATRA**** a AQUA** |  ROYAL PALACE**** | 
 
 

 hotel   ROYAL PALACE**** 

 
ZLATÉ KÚPELE TURČIANSKE TEPLICE: kúpeľný areál Zlatých kúpeľov tvorí centrum mesta Turčianske Teplice. Architektonickou dominantou areálu je budova Royal Bath alebo Zlatý kúpeľ. Je to kultúrna pamiatka, ktorá je priamo prepojená hotelom Royal Palace*****. V blízkosti hotela sa nachádza Spa & Aquapark, do ktorého je z hotela priamy vstup. Návštevníci majú k dispozícii 6 krytých bazénov, z toho sú tri pisciny teda priamo vývery s vlastným prírodným zdrojom liečivej minerálnej vody. Ďalšie dva bazény nájdu návštevníci vo vonkajšej časti aqaparku. Východ z Royal Palace je priamo do majestátneho centrálneho kúpeľného parku, ktorý je tiež kultúrnou pamiatkou. Centrálnu zónu areálu tvoria aj liečebné domy Veľká Fatra*** a Veľká Fatra****, v ktorých sa nachádzajú aj kúpeľno-rehabilitačné priestory na procedúry a masáže. Ďalším liečebným objektom neďaleko Spa & Aquapark je Liečebný dom Aqua **. Hlavným liečebným prostriedkom kúpeľov je termálna liečivá minerálna voda, ktorá je svojimi účinkami predurčená pre liečbu ochorení pohybového aparátu, pre liečbu neurologických, gynekologických, urologických ochorení a ochorení tráviaceho ústrojenstva a aj ako podporná liečba po liečbe onkologických ochorení.
SPA & AQUAPARK (areál Spa & Aquapark je celoročný a pozostáva z dvoch častí):
Areál SPA s liečivou termálnou minerálnou vodou do 38°C, v ktorom nájdete: ČERVENÝ kľudový bazén (38°C), ĽUDOVÝ rehabilitačný bazén s vodnými chrličmi a masážnymi tryskami (33°C), WHIRLPOOL vírivku pre 8 osôb (35°C). Súčasťou komplexu je VITÁLNY SVET, ktorý ponúka rôzne druhy celotelových relaxačných ošetrení a masáží: bylinková parná sauna, Rasul – prírodný zábal v kombinácii so saunou, špeciálne a klasické masáže,  relaxačné ošetrenia tela a tváre
Areál AQUAPARK s termálnou vodou do 33°C, v ktorom nájdete: PLAVECKÝ bazén 25 m - vonkajší bazén s vodnými chrličmi a masážnymi tryskami, ATRAKČNÝ bazén - vonkajší bazén s vodnými masážnymi lehátkami, divokou riekou a vodnými chrličmi, TOBOGÁNY „KAMIKADZE" (47 m) a „ATRAKČNÝ MOVIE" (97 m) – celoročné tobogány so zvukovými, svetelnými a obrázkovými efektmi, SEDACÍ bazén – vnútorný bazén kruhového tvaru so svetelným efektom a masážnymi tryskami.  Letná prevádzka:VEĽKÁ ŠMYKĽAVKA, DETSKÝ BAZÉN so šmykľavkou a detským ihriskom, BAR NA OSTROVE, MINIGOLF. 
Areál SPA je vzájomne prepojený uzavretým spojovacím mostom s areálom AQUAPARK.
POLOHA: hotel ROYAL PALACE tvorí dominantu kúpeľného mesta Turčianske Teplice. Nachádza sa v centre kúpeľného a kultúrno-spoločenského diania, priamo na pešej zóne vedľa kúpeľnom parku.
VYBAVENIE HOTELA: recepcia, reštaurácia, lobby bar, liečené centrum Royal Bath, wifi, fitness centrum, konferenčné priestory, kardiologické centrum, parkovanie.
IZBY: klimatizované priestranné dvojlôžkové izby s art-deco nábytkom, sú vybavené kúpeľňou so sprchovým kútom alebo vaňou a WC, SAT TV, rádiom, budíkom, telefónom, wifi, trezorom, čajovým a kávovým servisom, chladničkou s minibarom, sušičom vlasov, županom, papučami. Ubytovanie je možné aj v štúdiách a apartmánoch (na vyžiadanie - za príplatok).
POPIS POBYTOV:
UBYTOVANIE S RAŇAJKAMI: ubytovanie s raňajkami, neobmedzený vstup do SPA&AQUAPARKU a bylinkovej parnej sauny, 30-minútový vstup do Royal Bath na každé prenocovanie.
ROYAL HARMONY: ubytovanie s polpenziou, konzultácia u lekára, 2 procedúry na každé prenocovanie, neobmedzený vstup do SPA&AQUAPARKU a bylinkovej parnej sauny, 30-minútový vstup do Royal Bath na každé prenocovanie. Pobyt na min. 2 noci.
Strava : reňajky resp. polpenzia; raňajky - formou bufetu, večere - servírované formou štvorchodového Royal Menu alebo á la carte
Okolie : Múzeum mincí a medailí v Kremnici, plavba na plti na rieke Váh, hrad Strečno, Oravský hrad, zrúcanina hradu Blatnica
 
 
V cene:
• 1x (pobyt Ubytovanie s raňajkami) resp. 2x (pobyt Royal Harmony) ubytovanie • 1x raňajky (pobyt Ubytovanie s raňajkami) resp. 2x polpenzia (pobyt Royal Harmony) neobmedzený vstup do SPA&AQUAPARKU a bylinkovej parnej sauny • 30-minútový vstup do Royal Bath na každé prenocovanie • konzultácia u lekára (pobyt Royal Harmony) • 2 procedúry na každé prenocovanie (pobyt Royal Harmony) • DPH  
 
Možné príplatky:
• cestovné poistenie +1,- €/osoba na 15 r./deň, +0,50 €/dieťa do 15 r./deň • jednolôžková izba +30,-€/osoba/noc  
 
Povinné príplatky:
• kúpeľný poplatok + daň z ubytovania mestu +1,45 €/osoba/noc - platba na mieste  
 
Detské ceny
dieťa do 4 r. bez nároku na lôžko ZDARMA, cena pobytu pre dieťa 4-15 r. na základnom lôžku je 66,-€/noc (cena zahŕňa: ubytovanie, rozsah stravy podľa stravy rodiča, neobmedzený vstup do SPA & AQUAPARKU a bylinkovej parnej sauny v sprievode dospelej osoby)