logo
PEGAS TOUR
CESTOVNÁ KANCELÁRIA
 
Zákaznícka linka
032/ 7444 473
 
SLOVENSKO - Turčianske Teplice

vyberte hotel

LIEČEBNÉ DOMY VEĽKÁ FATRA**** a AQUA** |  ROYAL PALACE**** | 
 
 

 hotel   LIEČEBNÉ DOMY VEĽKÁ FATRA**** a AQUA** 

 
ZLATÉ KÚPELE TURČIANSKE TEPLICE: kúpeľný areál Zlatých kúpeľov tvorí centrum mesta Turčianske Teplice. Architektonickou dominantou areálu je budova Royal Bath alebo Zlatý kúpeľ. Je to kultúrna pamiatka, ktorá je priamo prepojená hotelom Royal Palace*****. V blízkosti hotela sa nachádza Spa & Aquapark, do ktorého je z hotela priamy vstup. Návštevníci majú k dispozícii 6 krytých bazénov, z toho sú tri pisciny teda priamo vývery s vlastným prírodným zdrojom liečivej minerálnej vody. Ďalšie dva bazény nájdu návštevníci vo vonkajšej časti aqaparku. Východ z Royal Palace je priamo do majestátneho centrálneho kúpeľného parku, ktorý je tiež kultúrnou pamiatkou. Centrálnu zónu areálu tvoria aj liečebné domy Veľká Fatra *** a Veľká Fatra****, v ktorých sa nachádzajú aj kúpeľno-rehabilitačné priestory na procedúry a masáže. Ďalším liečebným objektom neďaleko Spa & Aquapark je Liečebný dom Aqua **. Hlavným liečebným prostriedkom kúpeľov je termálna liečivá minerálna voda, ktorá je svojimi účinkami predurčená pre liečbu ochorení pohybového aparátu, pre liečbu neurologických, gynekologických, urologických ochorení a ochorení tráviaceho ústrojenstva a aj ako podporná liečba po liečbe onkologických ochorení.
SPA & AQUAPARK (areál Spa & Aquapark je celoročný a pozostáva z dvoch častí):
Areál SPA s liečivou termálnou minerálnou vodou do 38°C, v ktorom nájdete: ČERVENÝ kľudový bazén (38°C), ĽUDOVÝ rehabilitačný bazén s vodnými chrličmi a masážnymi tryskami (33°C), WHIRLPOOL vírivku pre 8 osôb (35°C). Súčasťou komplexu je VITÁLNY SVET, ktorý ponúka rôzne druhy celotelových relaxačných ošetrení a masáží: bylinková parná sauna, Rasul – prírodný zábal v kombinácii so saunou, špeciálne a klasické masáže,  relaxačné ošetrenia tela a tváre. 
Areál AQUAPARK s termálnou vodou do 33°C, v ktorom nájdete: PLAVECKÝ bazén 25 m - vonkajší bazén s vodnými chrličmi a masážnymi tryskami, ATRAKČNÝ bazén - vonkajší bazén s vodnými masážnymi lehátkami, divokou riekou a vodnými chrličmi, TOBOGÁNY „KAMIKADZE" (47 m) a „ATRAKČNÝ MOVIE" (97 m) – celoročné tobogány so zvukovými, svetelnými a obrázkovými efektmi, SEDACÍ bazén – vnútorný bazén kruhového tvaru so svetelným efektom a masážnymi tryskami.  Letná prevádzka:VEĽKÁ ŠMYKĽAVKA, DETSKÝ BAZÉN so šmykľavkou a detským ihriskom, BAR NA OSTROVE, MINIGOLF. 
Areál SPA je vzájomne prepojený uzavretým spojovacím mostom s areálom AQUAPARK.
VYBAVENIE HOTELA:
Liečebný dom Veľká Fatra****
predstavuje moderné a luxusné ubytovanie v Zlatých kúpeľoch, procedúry aj ďalšie služby dostupné priamo v liečebnom dome. Vybavenie hotela: recepcia, jedáleň, kaviareň, lobby bar, fitness centrum, SPA&AQUAPARK, balneoprevádzka, bazén Olympic, detský kútik, kozmetika, internet, výťah, parkovanie (za poplatok)
Prakticky zariadený liečebný dom Aqua** sa nachádza v tichej časti Turčianskych Teplíc. Len 50 m od SPA & AQUAPARKU. Je určený pre ekonomicky výhodné ubytovanie, stravovanie a ostatné služby sú poskytované v LD Veľká Fatra
IZBY: izby LD Veľká Fatra - dvojlôžkové izby, kúpeľňa s WC, sušič na vlasy, SAT TV, rádio, telefón, minibar, wifi, väčšina izieb má balkón, možnosť ubytovania aj v jednolôžkových izbách a apartmánoch (na vyžiadanie - za príplatok). Izby LD Aqua - dvojlôžkové izby, každá je vybavená kúpeľňou s WC, SAT TV, rádiom, väčšina izieb má balkón. Možnosť ubytovania v jednolôžkových izbách (na vyžiadanie - za príplatok).
POPIS POBYTOV:
UBYTOVANIE S RAŇAJKAMI: ubytovanie s raňajkami, voľný vstup do plaveckého bazéna Olympic a do Fitness počas prevádzkových hodín.
SPA&AQUAPARK: ubytovanie s polpenziou, 3 hod. vstup do SPA&AQUAPARKU na každé prenocovanie, voľný vstup do bazéna Olympic a do fitness počas prevádzkových hodín. 
WELLNESS VÍKEND: ubytovanie s polpenziou, neobmedzený vstup do SPA&AQUAPARKU, 2 x 30 min. vstup do Royal Bath, voľný vstup do bazéna Olympic a do fitness počas prevádzkových hodín. Pobyt na min. 2 noci.
LIEČEBNÝ POBYT SENIOR: ubytovanie s polpenziou, vstupné lekárske vyšetrenie, individuálny liečebný program - 10 procedúr na základe odporučenia lekára – termálne minerálne kúpele, vodoliečba, teploliečba, elektroliečba, masáže, liečba svetlom, laserom, skupinová a individuálna rehabilitácia a iné), voľný vstup do bazéna Olympic a do fitness počas prevádzkových hodín. Pobyt na min. 5 noci.
Strava : raňajky resp. polpenzia; raňajky - formou švédskych stolov, večere - formou švédskych stolov alebo výberom z troch druhov jedál deň vopred
Okolie : Múzeum mincí a medailí v Kremnici, plavba na plti na rieke Váh, hrad Strečno, Oravský hrad, zrúcanina hradu Blatnica
 
 
V cene:
• 1x (pobyt Ubytovanie s raňajkami a SPA & AQUAPARK) resp. 2x (pobyt Wellness víkend) resp. 5x (liečebný pobyt SENIOR) ubytovanie • 1x raňajky (pobyt Ubytovanie s raňajkami) resp.1x (pobyt SPA & AQUAPARK) resp. 2x (pobyt Wellness víkend) resp. 5x (liečebný pobyt SENIOR) polpenzia • voľný vstup do plaveckého bazéna Olympic a do Fitness počas prevádzkových hodín • služby podľa pobytu • DPH  
 
Možné príplatky:
•  cestovné poistenie +1,30 €/osoba nad 15 r./deň, +0,70 €/dieťa do 15 r./deň • parkovanie 1-3 €/noc (záleží od vzdialenosti parkoviska) - platba na mieste  
 
Povinné príplatky:
• kúpeľný poplatok + daň z ubytovania mestu +1,45 €/osoba/noc - platba na mieste  
 
Detské ceny
dieťa do 4 r. bez nároku na lôžko ZDARMA, cena pobytu pre dieťa 4-10 r. na základnom lôžku je 21,-€/noc v dvojlôžkovej izbe v LD Aqua, 33,-€/noc v dvojlôžkovej izbe v LD Veľká Fatra, cena pobytu pre dieťa 11-15 r. na základnom lôžku je 32,-€/noc v dvojlôžkovej izbe v LD Aqua, 45,-€/noc v dvojlôžkovej izbe v LD Veľká Fatra, (cena zahŕňa: ubytovanie, rozsah stravy podľa stravy rodiča, voľný vstup do bazéna Olympic a 3-hodinový vstup do SPA & AQUAPARKU v sprievode dospelej osoby so zakúpeným vstupom)
 
Možné zľavy:
pri zakúpení pobytu SPA & AQUAPARK na 5 a viac nocí zľava -10,-€/osoba v 2-lôžkovej izbe/noc (LD Veľká Fatra), -6,-€/osoba v 2-lôžkovej izbe/noc (LD Aqua)