logo
PEGAS TOUR
CESTOVNÁ KANCELÁRIA
 
Zákaznícka linka
032/ 7444 473
 
SLOVENSKO - Bojnice

vyberte hotel

liečebné domy LYSEC***, MIER***, BÔRINA*** a depandansy |  BELASSI HOTEL & RESTAURANT**** | 
 
 

 hotel   liečebné domy LYSEC***, MIER***, BÔRINA*** a depandansy 

 
POLOHA: kúpele Bojnice ležia v Hornonitrianskej kotline, na východnom úpätí Malej Magury vo výške 298 metrov nad morom. Z troch strán sú chránené pohoriami s bohatými listnatými a ihličnatými lesmi, preto majú priaznivé klimatické podmienky s priemernou ročnou teplotou vzduchu 9 ºC a 2000 slnečných hodín v roku. Kúpele Bojnice v srdci Slovenska sú pokojným miestom, ktoré svojou polohou, klímou a zložením termálnych vôd vytvárajú ideálne podmienky pre liečebné procesy, regeneráciu a oddych svojich hostí.
VYBAVENIE LIEČEBNÝCH DOMOV:
Liečebný dom LYSEC je veľmi štýlovo zariadený a poskytuje ubytovanie v komfortne zariadených izbách. Má vlastnú recepciu, výťahy, priestrannú jedáleň, kaviareň s výhľadom na nádherný park, letnú terasu, parkovisko a kompletnú liečebnú balneoterapiu. S liečebným domom Mier je prepojený spojovacou chodbou. Liečebný dom Lysec je napojený na bazénový systém a stredisko termoterapie (parafango a parafín), ako aj na saunový svet.
Liečebný dom MIER sa nachádza v centrálnej časti kúpeľov. Je to zrekonštruovaná kultúrna pamiatka s vlastnou komplexnou balneoterapiou. Ponúka ubytovanie, stravovanie a procedúry pod jednou strechou. Okrem toho sa nachádza v liečebnom dome aj recepcia s Wi-Fi pripojením, knižnica, kaplnka, kaviareň, cukráreň a herňa.
Liečebný dom BÔRINA (BANÍK) leží v pokojnej zóne kúpeľného areálu s vlastnou komplexnou balneoterapiou. Ponúka ubytovanie, stravovanie a procedúry pod jednou strechou. Okrem toho sa nachádza v liečebnom dome aj recepcia s Wi-Fi pripojením, knižnica, kaviareň, denný bar a spoločenská miestnosť.
K liečebným domom Mier a Bôrina (Baník) patria pripojené objekty – depandansy: liečebný dom Slávia, Lux, Kľak, Zobor, Tribeč a Gabriela. Tieto liečebné domy poskytujú len ubytovanie, stravovanie a procedúry prebiehajú v hlavných liečebných domoch Mier a Bôrina (Baník).
IZBY: izby v LD Lysec - dvojlôžkové izby, sprcha s WC, TV so satelitom, telefón, chladnička, trezor, internet. Izby v LD Mier – dvojlôžkové izby, sprcha s WC, TV so satelitom, telefón, chladnička. Izby v LD Bôrina (Baník) – dvojlôžkové izby, sprcha s WC, TV so satelitom, telefón, chladnička, balkón. Izby v depandansoch – dvojlôžkové izby, sprcha s WC, TV so satelitom, telefón, chladnička. Možnosť ubytovania v jednolôžkových izbách (na vyžiadanie - za príplatok).

TYPY POBYTOV:
Klasik: ubytovanie, plná penzia, vstupná lekárska prehliadka, priemerne 3 liečebné procedúry denne poskytované od pondelka do soboty (procedúry určuje lekár na základe momentálneho zdravotného stavu klienta).
Pobyt na min. 6 nocí.
Dynamik: ubytovanie, plná penzia, vstupná lekárska prehliadka, priemerne 3 liečebné procedúry denne poskytované od pondelka do soboty (procedúry určuje lekár na základe momentálneho zdravotného stavu klienta). Klienti ubytovaní v liečebných domoch Mier, Lysec, Kľak, Zobor, Lux, Slavia majú voľný vstup do Vodného sveta v liečebnom dome Mier (komplex 4 termálnych bazénov, 3 kryté bazény s teplotou 32°C -38 °C a jeden vonkajší bazén s teplotou 32-34°C - vonkajší bazén je v celoročnej prevádzke). Klienti ubytovaní v liečebných domoch Bôrina, Gabriela, Tribeč majú voľný vstup do vonkajšieho bazéna v liečebnom dome Bôrina (v prevádzke od apríla do novembra), po 15:00 hod. je potom možnosť využiť aj 2 vnútorné termálne bazény.
Pobyt na min. 6 nocí.
Vital: ubytovanie, plná penzia, vstupná lekárska prehliadka, priemerne 3 liečebné procedúry denne poskytované od pondelka do soboty (procedúry určuje lekár na základe momentálneho zdravotného stavu klienta).
Pobyt od min. 2 nocí po max. 5 nocí.
Vital+: ubytovanie, plná penzia, vstupná lekárska prehliadka, priemerne 3 liečebné procedúry denne poskytované od pondelka do soboty (procedúry určuje lekár na základe momentálneho zdravotného stavu klienta). Klienti ubytovaní v liečebných domoch Mier, Lysec, Kľak, Zobor, Lux, Slavia, majú voľný vstup do Vodného sveta v liečebnom dome Mier (komplex 4 termálnych bazénov, 3 kryté bazény s teplotou 32°C -38 °C a jeden vonkajší bazén s teplotou 32-34°C - vonkajší bazén je v celoročnej prevádzke). Klienti ubytovaní v kúpeľnom dome Bôrina, Gabriela, Tribeč majú voľný vstup do vonkajšieho bazéna v liečebnom dome Bôrina (v prevádzke od apríla do novembra), po 15:00 hod. je potom možnosť využiť aj 2 vnútorné termálne bazény.
Pobyt od min. 2 nocí po max. 5 nocí.
Relax: ubytovanie, plná penzia. Klienti ubytovaní v liečebných domoch Mier, Lysec, Kľak, Zobor, Lux, Slavia, majú voľný vstup do Vodného sveta v liečebnom dome Mier (komplex 4 termálnych bazénov, 3 kryté bazény s teplotou 32°C -38 °C a jeden vonkajší bazén s teplotou 32-34°C - vonkajší bazén je v celoročnej prevádzke). Klienti ubytovaní v kúpeľnom dome Bôrina, Gabriela, Tribeč majú voľný vstup do vonkajšieho bazéna v liečebnom dome Bôrina (v prevádzke od apríla do novembra), po 15:00 hod. je potom možnosť využiť aj 2 vnútorné termálne bazény.
Pobyt od min. 2 nocí po max. 5 nocí.

Nástupné dni: všetky, okrem soboty
 
Strava : plná penzia; raňajky – formou bufetu, obedy a večere – výber z 5 druhov jedál.
Okolie : Bojnický zámok, ZOO Bojnice, kúpalisko Čajka, Vyhliadka Bojnice
 
V prípade záujmu o cenovú ponuku nás prosím kontaktujte e-mailom na office@pegastour.sk alebo telefonicky na čísle 032/7444 473.
 
 
V cene:
• ubytovanie • plná penzia • služby podľa pobytu • DPH  
 
Možné príplatky:
• cestovné poistenie +1,30 €/osoba nad 15 r./deň, +0,70 €/dieťa do 15 r./deň • jednolôžková izba (na vyžiadanie) • parkovisko +6,- €/auto/deň resp. +20,- €/auto/týždeň - platba na mieste.  
 
Povinné príplatky:
• daň z ubytovania 1,- €/osoba/noc - platba na mieste.